Dopřejte si luxusní vlasovou péči v salóně i u Vás doma

Pro péči o Vaše vlasy používáme pouze kvalitní vlasovou kosmetiku Kérastase. Kérastase vlasová kosmetika je v našem salónu k dostání také pro naše klienty. Kérastase obsahuje jedinečné a luxusní přípravky vhodné pro všechny typy vlasů.

Kérastase DensifiqueSkvělým řešením pro ty, co trápí vypadávání vlasů představuje série Kérastase Densifique. Kůra Kérastase Densifique podněcuje stimulaci spících vlasových kořínků, díky čemuž se spustí růst nových vlasů. Výsledkem jsou viditelně kvalitnější husté vlasy plné objemu.

Kérastase Chronologiste je výjimečnou vlasovou péčí pro všechny typy vlasů. Jedná se o ucelenou péči, která vyživuje a revitalizuje vlasy a pokožku hlavy, jejíž výsledkem jsou silné, hebké a poddajné vlasy plné lesku. Tato vlasová řada obsahuje luxusní parfémovaný olej na vlasy inspirovaný těmi nejznámějšími parfémy, dále revitalizační šampon a revitalizační vlasovou masku.

Často si žehlíte nebo fénujete vlasy? Pak je tu pro Vás luxusní kosmetika Kérastase Ciment Thermique, která obnovuje vlasové vlákno po celé jeho délce. Díky této termoochraně zůstanou Vaše vlasy plné života.

Kérastase Elixir Ultime olejV našem salónu rovněž používáme přípravek Kérastase Elixir Ultime olej, jenž byl vyvinut pro jemné vlasy a který vlasům dodá ztracený lesk, hebkost a objem.


Dopřejte si kvalitní vlasovou péči i u Vás doma. Kérastase vlasová kosmetika představuje pro Vaše vlasy to nejlepší!

499 81 82 34

Na Vrchu 98
541 01 Trutnov

Otevírací doba:
Dle objednávek

O vaše vlasy se starají:

   
  Stanislava          Markéta
   Vrabcová       Vondráčková

Facebook